4 قارچ برتر دارویی

برترین قارچ های دارویی

تاریخ انتشار: 1402-02-13

در این مقاله چهار گونه از برترین قارچ های دارویی دنیا به طور خلاصه معرفی شده اند.

خلاصه ویژگی های برترین قارچ های دارویی:

1- قارچ یال شیر:

یال شیر با تحریک سنتز فاکتور رشد عصبی (NGF)، پروتئینی که باعث رشد و عملکرد طبیعی سلول‌های عصبی می‌شود، از حافظه و عملکرد مغز پشتیبانی می‌کند.

یال شیر که به نام هریکیوم اریناسیوس نیز شناخته می شود، توان مغز را به سطح بالاتری می برد. این گونه از قارچ دارای فاکتورهای نوروتروفیک است که به رشد نورون های مختلف عصبی کمک می کند که بسیار برای حافظه و عملکرد مغز موثر است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از قارچ یال شیر اینجا را کلیک کنید.

قارچ یال شیر
پودر قارچ گانودرما معجزه

2- قارچ گانودرما:

قارچ Reishi به عنوان یک آداپتوژن طبیعی برای کمک به تنش های روحی و جسمی عمل می کند.

گانودرما لوسیدوم که به نام ریشی نیز شناخته می شود، یک تطبیق دهنده طبیعی است که به حمایت از پاسخ طبیعی بدن به تنش کمک می کند. ریشی حاوی بسیاری از ترکیبات زیستی فعال از جمله تری ترپنوئیدها، پلی ساکاریدها و پپتیدوگلیکان ها است. این مواد مغذی به حمایت از سلامت قلب و عروق، فشار خون سالم و سطح کلسترول نیز کمک می کنند.

درخواست سفارش قارچ گانودرما

3- قارچ دم بوقلمون:

دم بوقلمون به حمایت و تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می کند.

دم بوقلمون یک قارچ دارویی است که عمدتاً به دلیل پلی ساکاریدهای طبیعی موجود در آن شناخته شده است. این ها برای فعال سازی  پاسخ‌های ایمنی و داشتن یک سیستم ایمنی سالم موثر هستند. این گونه همچنین حاوی مجموعه‌ای از بتا گلوکان است که به حمایت از سلامت ایمنی و سلامت روده نیز کمک می‌کند.

درخواست سفارش قارچ دم بوقلمون

قارچ دم بوقلمون
شیتاکه

4- قارچ شیتاکه:

قارچ شیتاکه از کبد، سیستم قلبی عروقی، سیستم ایمنی بدن حمایت می کند و مجموعه ای از فواید را برای سلامت بهتر پوست ارائه می دهد.

قارچ شیتاکه مملو از ویتامین های گروه B است که حمایت فوق العاده ای از سلامت پوست، سلامت قلب و سلامت سیستم ایمنی بدن می کند.  این گونه از قارچ را می توان در حالت طبیعی خود نیز مصرف کرد و آن را به یک مکمل خوشمزه برای هر وعده غذایی تبدیل کرد.

درخواست سفارش قارچ شیتاکه

همرسانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *