پرسش های پرتکرار

با توجه به خوراکی بودن محصولات امکان برگشت دادن سفارشات ممکن نیست. فقط در صورتی که سفارش شما به اشتباه فرستاده شده باشد, بسته جدید برای شما خواهم فرستاد. 

بله. مشتریان محترم میتوانند هزینه محصول (و هزینه حمل) را محاسبه و به شماره کارت زیر واریز و شماره رسید را به آگاهی ما برسانند. 

6104337227909619

همانطور که از نام کوپن مشخص است, “کد تخفیف اولین خرید” ویژه مشتریانی است که نخستین بار است که از فروشگاه اینترنتی قارچ شیراز, قارچ های دارویی مورد نظرشان را تهیه می نمایند. برای مشتریان پیشین, کدهای تخفیف یا کارت های هدیه در شرایط خاص تحویل داده میشود. 

اگر از مشتریان عمده و قدیمی ما باشید برای سفاشات بالای 3 میلیون تومان با پرداخت چک های صیادی این امکان برای شما فراهم است. 

میتوانید با ما از روش های مختلف در تماس باشید. اطلاعات تماس ما در پایین این برگه قابل مشاهده است. همچنین میتوانید در برگه تماس با ما فرم مربوطه را تکمیل و برای ما بفرستید. 

بیشترین تعداد در بین پرسش های پر تکرار از ما در این رابطه است. پس از هر سفارشی پیامک و ایمیل مربوط به جزئیات سفارش برای شما فرستاده میشود. همچنین میتوانید در پنل کاربری خود در سایت وضعیت سفارشاتتان را پیگیری نمایید. 

متن کارت های هدیه یا کدهای تخفیف را با دقت در برگه پرداخت و در قسمت ورود کوپن تخفیف وارد نمایید. توجه داشته باشید که اگر تاریخ انقضای کد فرا برسد, امکان بهره برداری از آن ممکن نیست. 

پرسش های پر تکرار